Neosmart Comarch ERP Optima

Umów wizytę lub skontaktuj się z nami:

Umów się na wizytę!

Wizyta możliwa najwcześniej: 2024-06-03
rozwiąż zadananie matematyczne
5+2 =

Wydania

Wydanie na bazie dokumentu

Operator loguje się do aplikacji neoMobile na kolektorze i wybiera moduł Wydanie (Obraz 1). Następnie przechodzimy do listy dokumentów wczytujących się automatycznie po utworzeniu w systemie ERP (Obraz 2).
Operator wybiera dokument, będący dla nas dyspozycją do wydania. Zostaną wyświetlone pozycje dokumentu (Obraz 3).
Następnie operator sczytując towar, jego kod kreskowy pojawi się w polu Towar, zwiększając ilość o jedną jednostkę towarową albo zostanie wyswietlone pole do wprowadzania ilości w zależności od konfiguracji w aplikacji (Obraz 5).
Po sczytaniu wszystkich towarów i zatwierdzeniu, w systemie ERP zostanie dodany STATUS do dokumentu. Dokument zweryfikowany w całości otrzyma STATUS - POPRAWNY. Dokument sczytany częsciowo otrzyma STATUS - RÓŻNICA, a w polu opis zostaną zapisane brakujące pozycje.

Wydanie bez dokumentu dyspozycji

Operator po zalogowaniu do aplikacji NeoMobile na kolektorze wybiera moduł Wydanie (Obraz 1). Wybieramy typ dokumentu- bez dyspozycji.
Następnie pojawi się okno edycyjne do wprowadzenia magazynu, kontrahenta i nr dokumentu (Obraz 2).
Po wprowadzeniu danych przechodzimy do wprowadzenia pozycji (Obraz 3).
Następnie operator sczytując towar, jego kod kreskowy pojawi się w polu Towar, a ilość zostanie automatycznie zwiększona o jedną jednostkę towarową albo zostanie wyswietlone pole do wprowadzania ilości w zależności od konfiguracji w aplikacji (Obraz 4).
Po sczytaniu wszystkich towarów, zatwierdzamy dokument. W systemie ERP zostanie utworzony dokument wydwnia (w buforze/zatwierdzony).

Wydanie zasoby

Program neoMobile ma również opcje wydawania towaru po zasobach, podczas tworzenia dokumentu bez dyspozycji jak i tworzenia (weryfikowania) dokumentu z dyspozycją
wygenerowanego w systemie ERP.   
Operator skanując towar, program weryfikuje kartę towarową z systemem ERP czy jest skonfigurowana pod zasoby.
Po zeskanowaniu takiego towaru otwiera się okno edycyjne (Obraz1), gdzie operator wprowadza zasób, który może być np. numerem seryjnym, numerem partii lub datą. Tworząc listę zasobów (Obraz2).

Funcje dodatkowe

Operator podczas wydawania towaru ma możliwość w programie neoMobile wykorzystania funkcji dodatkowych:
-Towar info -pełny opis danego towaru(kod kreskowy, nazwa, ceny, dokumenty, zdjęcie)
-Atrybuty do pozycji dokumentu
-Wydruk etykiety towaru

Zobacz nasze filmy szkoleniowe

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu!

Umów wizytę

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.