Neosmart Comarch ERP Optima

Umów wizytę lub skontaktuj się z nami:

Umów się na wizytę!

Wizyta możliwa najwcześniej: 2024-06-27
rozwiąż zadananie matematyczne
2+4 =

FAQ

Tak, obsługujemy przedsiębiorstwa z terenu całego kraju. Dzięki obecnym możliwościom technologicznym oraz hybrydowej formie wdrożenia jesteśmy w stanie realizować projekty w dowolnej lokalizacji.

Tak, oczywiście mamy wypracowany model współpracy z lokalnymi dealerami Comarch ERP Optima. Współpraca jest możliwa zarówno podczas wdrożenia, jak i w późniejszym okresie, na dopasywanych do specyfiki firmy zasadach.

Tak, nasze moduły nie są oddzielnymi aplikacjami. Z tego powodu odpadają problemy związane z synchronizacją stanów magazynowych, dokumentów, obsługą korekt, zmian prawnych itp. Rozbudowując funkcjonalnie system Comarch ERP Optima, moduły pracują jak "nakładka" na mechanizmy systemu  Comarch.

 

Tak, nasze wdrożenie może obejmować oprócz usług i licencji, niezbędne elementy sprzętowe, komputery, serwery, sieci, itp. Wszystko na bazie wcześniejszych ustaleń, analiz przedwdrożeniowych.

Istnieje kilka sposobów na ograniczenie kosztów uruchomienia systemu np. wynajem licencji, leasing, dofinansowania europejskie, rozłożenie kosztów wdrożenia na miesięczne raty. Jesteśmy w stanie pomóc w każdym z wyżej wymienionych elmentów.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.