Neosmart Comarch ERP Optima

Umów wizytę lub skontaktuj się z nami:

Umów się na wizytę!

Wizyta możliwa najwcześniej: 2024-06-27
rozwiąż zadananie matematyczne
3+8 =

Analizy i raporty

Business Intelligence (BI) to narzędzie, które wspomaga oprogramowanie Comarch ERP Optima, umożliwiając stały podgląd danych firmowych na podstawie wprowadzonych informacji. Istotne jest, że analizy BI to moduł przyjazny dla użytkowników, a do jego obsługi nie trzeba mieć zaawansowanej wiedzy informatycznej. Dzięki temu, bez zespołu specjalistów IT, każdy może samodzielnie tworzyć zestawienia za pomocą metody przeciągnij i upuść.

Dodatkowo, w ramach narzędzia BI, istnieje opcja korzystania z gotowych raportów wzorcowych, które pomagają w tworzeniu własnych zestawień.

Analizy i raporty

Analizy i raporty - kluczowe funkcjonalności

Analizy BI zapewnią użytkownikom dostęp do wielu raportów z kluczowych obszarów działalności firmy:

Comarch ERP Analizy BI można rozbudować o dodatkowy moduł, a mianowicie Comarch ERP Optima BI Point, co pozwala na wykorzystanie analiz za pośrednictwem platformy internetowej Comarch BI Point.

Ta platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych i komputerach, dzięki czemu kierownictwo przedsiębiorstwa ma stały wgląd w bieżącą sytuację firmy w dowolnym miejscu na świecie, o każdej porze dnia i nocy, o ile posiadają dostęp do internetu. Platforma raportowa daje użytkownikowi dostęp do 197 standardowych raportów i 9 dashboardów, a także umożliwia tworzenie własnych analiz ad-hoc.

Należy podkreślić, że dużą wartością dodaną produktu jest mechanizm wieloźródłowości, który umożliwia wprowadzanie i przetwarzanie danych z innych źródeł, np. plików Excel czy zewnętrznych baz danych.

Ponadto, warto zwrócić uwagę na to, jak Comarch BI Point ułatwia współpracę między pracownikami poprzez udostępnianie raportów i dashboardów, wysyłanie subskrypcji i dodawanie komentarzy. Comarch Optima BI Point to narzędzie serwerowe, które działa niezależnie od wydań oprogramowania Comarch ERP Optima.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu!

Umów wizytę

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.